در صورت گذشت 48 ساعت از ثبت نام و عدم واریز هزینه سفر توسط زائر، سامانه به صورت خودکار اقدام به حذف زائر مربوطه می‌نماید. در صورتیکه زائر مزبور هزینه سفر خود را به حساب متمرکز وجوه عتبات عالیات واریز نموده باشند، با مراجعه به دفتر زیارتی عامل و تایید انصراف نسبت به دریافت کد کنترلی برای برگشت وجه واریزی با کسر خسارت وارده شده، اقدام می‌نماید و پس از دریافت کد کنترلی به یکی از شعب بانک مراجعه و وجه خود را دریافت می‌نماید.

گرانترین وسیله نقلیه‌ای که برای سفر به مشهد می‌توانید انتخاب کنید، اغلب هواپیما می‌باشد اما جالب است بدانید قیمت بلیط پروازها شناور است و این موضوع که هواپیما گرانترین وسیله نقلیه می باشد همیشه درست نیست. حتی ممکن است در برخی از زمان‌های خاص، هزینه سفر با هواپیما به مراتب کمتر از قطار شود. برای این که بلیط ارزان هواپیما را پیدا کنید باید بلیط‌های لحظه آخری را چک کنید تا شاید بلیط هواپیمای ارزان گیرتان بیاید و سفر ارزان به مشهد داشته باشید.

یکی از گزینه‌ها برای داشتن سفر ارزان مشهد استفاده از تورهای مسافرتی می باشد. آژانس‌ها هنگام خرید تورهای مسافرتی، اماکن اقامتی و بلیط وسیله نقلیه را به صورت عمده می‌خرند، به همین دلیل هنگام پرداخت می‌توانند تخفیف بیشتری دریافت کنند و در اختیار مسافران قرار دهند. شما می‌توانید برای سفر ارزان به مشهد از تورهای ارزان مشهد که آژانس های مختلف قرار می‌دهند، استفاده کنید.

بهترین زمان برای سفر به مشهد از نظر آب و هوا، اواخر بهار و اوایل پاییز است. به علت آب و هوای مطلوب در این فصل‌ها جمعیت مسافرین در مشهد به شدت زیاد می‌شود و هزینه‌های هتل‌ها و رستوران ها نیز در بیشترین رنج خود قرار می‌گیرند. برای داشتن سفر ارزان به مشهد بهتر است زمانی که پیک مسافرتی نیست به این شهر سفر کنید. تابستان و زمستان هزینه سفر به مشهد کمتر است و بهترین زمان برای سفر ارزان به مشهد می‌باشد.

تغییر نام مسافر در بلیط هواپیما بستگی به این دارد که بلیطی که شما خریداری کرده اید سیستمی است یا چارتری. در رابطه با بلیط های چارتری گاهی اوقات چارتر کننده این امکان را به مسافر می دهد که نامش را تغییر دهد بنابراین باید اگر بلیط چارتری خریداری کردید و قصد تغییر اسم بر روی بلیط را دارید از پشتیبان سایتی که بلیط را خریداری کردید پیگیری این موضوع را انجام دهید که آیا چارترکننده این امکان را در اختیارتان قرار داده است یا خیر. اما اگر بلیط سیستمی خریداری کرده اید این امکان برای شما وجود ندارد و برای تغییر اسم باید بلیط خریداری شده خود را استرداد نمایید و اقدام به خرید بلیط جدید با اسم مد نظر خود کنید. اگر هنوز از تفاوت بین بلیط سیستمی و چارتری را نمیدانید توصیه می کنیم مطلب مربوط به بلیط هواپیما چارتری یا سیستمی را بخوانید.

Close